MÖBLER / Skåp & hyllor / Reseschatull 5521081
nr 552 1081
Reseschatull
1800-tal, intarsia, inredd för glas och karaffer, längd: 33, djup: 24, höjd: 26 (fanérskador)
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 november 2008
kl 20:26:26
550 kr
400 kr